GALERIA - Byliny-Świerk

POBIERZ FORMULARZ
Celem przyspieszenia dostaw, zamówienia powinny być składane na formularzu zamówień, dostępnym na naszej stronie internetowej. Po pobraniu, należy jedynie wpisać ilości roślin w odpowiednią kolumnę – w zależności od tego czy potrzebują Państwo kolorową wtykaną etykietę do każdej rośliny (np. centra ogrodnicze), czy jedynie oznaczenie techniczne w celu szybszego rozpoznania danej odmiany. Taki sposób zamawiania trafia bezpośrednio do naszego systemu i jesteśmy w stanie niemal od razu sprawdzić dostępność oraz wycenić dla Państwa produkty.
Przejdź do treści

Menu główne:

Asortyment
Za szeroki asortyment oraz za wyhodowane nowe odmiany bylin nasza szkółka została dwukrotnie uhonorowana złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ciągłej produkcji macie Państwo do dyspozycji około trzy miliony bylin w różnej wielkości pojemnikach. Produkcja roślin znajduje się pod stałą kontrolą Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu, co dodatkowo umożliwia eksport bylin poza granice UE.
Istnieje możliwość dowozu roślin pod wskazany adres naszym transportem. Warunkiem takiej dostawy jest pełne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej auta przez jednego lub większą liczbę zamawiających, rozmieszczonych w granicach planowanej trasy. Dodatkową opcją dostawy roślin jest transport paletowy. Usługa ta jest odpłatna i świadczona przez zewnętrzne firmy logistyczne.
Transport
Złoty Medal - Międzynarodowe
Targi Poznańskie Gardenia 2010
Złoty Medal - Krajowa Wystawa
Ogrodnicza Poznań 2001
STRONA GŁÓWNA      O NAS       OFERTA       GALERIA       BYLINA ROKU       KONTAKT
TEL: (+48) 74 85 86 332 EMAIL: BYLINY-SWIERK@WP.PL
GODZ. OTWARCIA:  PN-PT 7.00-16.00;  SB 7.00-13.00;  ND ZAMKNIĘTE

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego